Piłka nożna

Eventy na mobilnym boisku GolBox M

Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowym w postaci mobilnych boisk piłkarskich dla dzieci GolBox M, których jesteśmy producentem. W ramach naszej Akademii Małych Piłkarzy 'GolBox' współpracujemy z trenerami i animatorami specjalizującymi się w prowadzeniu zajęć piłkarskich z dziećmi. Zajęcia prowadzimy według naszego autorskiego programu ‘Mój pierwszy gol’, elastycznie dopasowanego do oczekiwań Zleceniodawcy.

Integralną częścią mobilnego boiska GolBox M jest mobilna nawierzchnia ze sztucznej trawy. Eventy piłkarskie realizowane są na boiskach GolBox M o wym. 6x9m lub 10x15m.

Mobilne boiska GolBox M są szczególną atrakcją, jako miejsce imprezy piłkarskiej dla dzieci. W trosce o najmłodszych przygotowaliśmy program „Mój pierwszy gol”, w ramach, którego oferujemy możliwość zorganizowania na boisku GolBox M eventów piłkarskich dla dzieci, np. zabaw piłkarskich z okazji Dnia Dziecka, czy Mikołajek, pokazowych treningów i turniejów piłkarskich, piłkarskich urodzin czy dowolnych aktywności piłkarskich realizowanych w ramach imprezy firmowej czy pikniku samorządowego.

Zapewniamy sprawną organizację i profesjonalną realizację przez trenerów i animatorów specjalizujących się w prowadzeniu zajęć piłkarskich z dziećmi w ramach naszej Akademii Małych Piłkarzy 'GolBox'. Impreza piłkarska może odbyć się w miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę lub na terenie zaproponowanym przez organizatora programu „Mój pierwszy gol”.

ZAPYTAJ o ofertę cenową i program eventów na boiskach GolBox M.

SPRAWDŹ ceny i warunki wynajmu mobilnych boisk GolBox M.