Adventure Golf – mini pola golfowe

Dowiedz się więcej o polach typu Adventure Golf korzystając z serwisu adventure-golf.pl

Adventure Golf to mini-pola golfowe o charakterze placu zabaw dla dzieci i całych rodzin z nawierzchnią z trawy syntetycznej w skład, których mogą wejść m.in. oczka wodne, wodospady, mostki, naturalne kamienie, przeszkody typu doły z piaskiem tzw. bunkry. Istnieje również możliwość sprofilowania tematycznego golfowego placu zabaw typu Adventure Golf – najpopularniejsze tematy to Piraci, Dżungla, Park Jurajski, Oceany i Morza oraz tematy regionalne i historyczne według pomysłu i w uzgodnieniu z klientem. Adventure Golf gwarantuje dobrą zabawę dla całej rodziny. Mini-pola golfowe Adventure Golf przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Projektujemy i realizujemy mini-pola golfowe Adventure Golf jako obiekty zewnętrzne lub wewnętrzne, z systemami wodnymi lub bez, o charakterze naturalnym lub sprofilowane tematycznie. Nasze realizacje zawsze spełniają potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli klubów i ośrodków golfowych, ośrodków wypoczynkowych i hoteli oraz podmiotów samorządowych (np.OSiR-ów) zarządzających terenami rekreacyjno-sportowymi.
Inwestycja we własne mini-pole golfowe Adventure Golf to:

  • nowe grupy klientów
  • dodatkowa sprzedaż w sklepie golfowym i restauracji
  • nowi członkowie klubu
  • lepsze wyniki sprzedaży
  • większe dochody
  • szybkim zwrot z inwestycji

Poznaj naszą realizację pola golfowego Adventure Golf w Drzonkowie k/Zielonej Góry

Dowiedz się więcej o polach typu Adventure Golf korzystając z serwisu adventure-golf.pl

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty dotyczącej projektu i budowy mini-pola golfowego Adventure Golf

Dowiedz się więcej na temat oferty GolBox Golf