Futbol i mini golf na turnieju Würth Polska

Futbol i mini golf dla dzieci podczas VIII Turnieju Piłki Nożnej Würth Polska

Firma Würth Polska zorganizowała dla swoich pracowników już VIII Turniej Piłki Nożnej Würth Polska. Wśród wydarzeń składających się na doskonale przygotowaną imprezę, znalazły się również atrakcje dla dzieci w postaci mini turnieju i zajęć piłkarskich na mobilnym boisku GolBox M oraz zabawy w golfa na specjalnie do tego przygotowanych matach golfowych. Zajęcia piłkarskie zostały poprowadzone przez trenera piłkarskiego specjalizującego się w organizowaniu zajęć z dziećmi w ramach naszej Akademii Małych Piłkarzy 'GolBox', zaś zabawy na matach golfowych zostały zaaranżowane przez animatorkę golfa specjalizującą się w prowadzeniu zajęć z dziećmi w ramach naszej Mobilnej Akademii Golfa 'GolBox':). Jako GolBox rozszerzyliśmy w ten sposób swoją ofertę usług eventowych skierowanych do dzieci o organizację imprez golfowych, które mogą być zarówno wydarzeniem towarzyszącym imprezie piłkarskiej realizowanej na mobilnym boisku GolBox M, jaki i eventem samodzielnym.

Sprawdź szczegóły oferty wynajmu boisk mobilnych dla dzieci GolBox M oraz zapytaj o warunki organizacji eventów piłkarskich na mobilnych boiskach GolBox M w ramach Akademii Małych Piłkarzy 'GolBox'.

Sprawdź szczegóły oferty jednodniowej imprezy golfowej dla dzieci organizowanej na matach golfowych PuttMat w ramach Mobilnej Akademii Golfa 'GolBox'