Eventy sportowe – piłka nożna i golf

Wynajęcie mobilnego boiska GolBox M, mobilnego pola golfowego lub maty golfowej PuttMat, to nie wszystko. Jeżeli szukasz profesjonalnego organizatora eventów piłkarskich i golfowych, trafiłeś pod dobry adres. Jako Akademia Małych Piłkarzy 'GolBox' oraz Mobilna Akademia Golfa 'GOLBOX' przygotujemy ciekawy program eventu oraz zapewnimy wysoką jakość jego realizacji, zawsze w ścisłym uzgodnieniu z pomysłami i oczekiwaniami Zleceniodawcy. Naszym zadaniem jest organizowanie atrakcyjnych eventów piłkarskich i golfowych dla dzieci oraz oryginalnych projektów golfowych przeznaczonych dla firm. Profesjonalizm wykonania gwarantuje grupa wysokiej klasy trenerów i animatorów piłkarskich oraz golfa, tworzących obie akademie. Z naszej oferty do tej pory skorzystały między innymi firmy: PZU, ORLEN, VOLVO, WURTH oraz Onet.pl i Przegląd Sportowy.

 

Akademii Małych Piłkarzy GolBox

Eventy piłkarskie na boisku GolBox M – nasi trenerzy i animatorzy specjalizują się w prowadzeniu zajęć piłkarskich z dziećmi w ramach Akademii Małych Piłkarzy 'GolBox'. Zajęcia prowadzimy według naszego autorskiego programu ‘Mój pierwszy gol’, elastycznie dopasowanego do oczekiwań Zleceniodawcy.

Dowiedz się więcej na temat organizacji imprez piłkarskich dla dzieci na mobilnych boiskach GolBox M w ramach Akademii Małych Piłkarzy 'GolBox'.

Skontaktuj się w sprawie organizacji imprez piłkarskich dla dzieci na mobilnych boiskach GolBox M.

 
Mobilna Akademai Golfa GolBox

Eventy golfowe – nasi trenerzy i animatorzy specjalizują się w organizowaniu zajęć golfowych dla dzieci i dorosłych w ramach naszej Mobilnej Akademii Golfa 'GolBox'. Organizujemy wydarzenia typu:

Skontaktuj się w sprawie organizacji imprez golfowych w ramach Mobilnej Akademii Golfa 'GOLBOX'