Strefa FIT&FUN

Strefa FIT&FUN

Innowacyjność boiska GolBox S wiąże się z wykorzystaniem konstrukcji bramek do zaprojektowania strefy FIT (plac zabaw) i strefy FUN (siłownia zewnętrzna).

Strefa FIT to zestaw wybranych urządzeń w ramach siłowni zewnętrznej, rozbudowany na bazie bramki po jednej stronie boiska, dający młodzieży możliwość wykonywania ćwiczeń siłowo- gimnastycznych. W skład strefy FIT wchodzą np. ławeczka do ćwiczeń, drążki do podciągania, ścianka wspinaczkowa, lina wspinaczkowa. Istnieje możliwość dowolnego skonfigurowania i rozbudowania tej strefy wg życzeń inwestora.

Strefa FUN to plac zabaw dla dzieci rozbudowany na bazie bramki po drugiej stronie boiska. W skład strefy FUN wchodzą np. zjeżdżalnia wraz z półkolistą mini-ścianką wspinaczkową jako trapem wejściowym , siatka linowa do wspinania i zjeżdżalnia. Nawierzchnię w strefie FUN możemy dodatkowo wyposażyć w maty edukacyjne (np. szachownica, gra w klasy, litery, cyfry, mapy itp.) umożliwiające prowadzenie edukacji na świeżym powietrzu, poprzez połączenie nauki, zabawy i sportu na jednym placu zabaw. Istnieje możliwość dowolnego skonfigurowania i rozbudowania tej strefy wg życzeń inwestora.

SPRAWDŹ ceny boisk stacjonarnych GolBox S

Zobacz zdjęcia z realizacji boiska wielofunkcyjnego GolBox S SPORT+FIT&FUN 12x20 w gminie Olszówka

Wizualizacje stref FIT&FUN